Deathly Hallows

Sitemiz Daha yeni Açıldı Arkadaşlar
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Çete Başvuruları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Gryffindor
avatar

Mesaj Sayısı : 60
Kayıt tarihi : 22/08/13

MesajKonu: Çete Başvuruları   Ptsi Ağus. 26, 2013 12:08 pm

Bu Başlık Altında Çete Başvuralırını Yapabilirsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://deathly-hallows.yetkin-forum.com
Admin
Gryffindor
avatar

Mesaj Sayısı : 60
Kayıt tarihi : 22/08/13

MesajKonu: Geri: Çete Başvuruları   Ptsi Ağus. 26, 2013 12:14 pm

Red Lion Fraternity(Kızıl Aslan Kardeşliği)23:09:44

Betimleme:Sosyalizmin simgesi kızıl, cesaretin simgesi aslan, birliğin simgesi kardeşlik. Örgütün ana amacı Sosyalizmi getirmektir. Örgüt çatısı altında Anarşistler bulunsa da şu anki öncelikli amacı dünyaya gerekli düzeni getirmektir. Herkesin kardeşçe yaşayabileceği, tüm kan durumlarını gösteren belgelerin yok edilip din, ırk, kandurumu gibi şeylerle ayrım yapılmayacağı bir dünya oluşturmak istiyorlar. Örgütün ilk üyeleri tamamen Gryffindor mezunudur. Ancak tüm görüşten insanlara saygılıdır örgüt. Sosyalizm'in ayrım yapmama kuralını benimsemiştir 
Kardeşlik Tarihi:
Gelişen Muggle dünyasına ayak uydurulması fikrini desteklemişlerdir ancak bu fikirlere kaptırmışken Muggle dünyasında artık unutulmaya yüz tutmuş eski bir düşünceyi bulmuşlardır. Sosyalizm'i...

Ve bunun büyücü dünyasına gereken taze kan olduğunu düşünmüşlerdir. Bu düşüncenin gerçekleşmesi durumunda, büyü dünyasını özgürleştireceklerini, bir daha kimsenin diğerlerini haksızlığa uğratıp Monarşisini ilan ederek, başkalarını ezerek, haksızlıklar yaparak ihtidar olup mutlak güce ulaşamayacağını düşünmüşlerdir. 

Kısa zamanda Monarşi karşıtı dev halk kitlelerine ve sosyalistlere hitap eden bir örgüt olmuştur. Bölgesel ordular oluşturulmuştur. Savaş çok yakında gerçekleşecektir. Sokakların karışması büyü barikatlarının kurulması için sadece barutu parlatacak son kıvılcım gerekli durumdadır.

Kardeşliğin Getireceği Sistem:
Getirilmesi planlanan sistemde tüm kuruluşlar devlete ait olacaktır. Çok çalışanlara belli miktar fark olmak üzere herkesin hayat koşulları halkı sömürerek zenginleşmiş insanlarınkinden dağıtılarak üst seviyelere çekilecektir. Ekonominin devlete ait olacağından refah düzeyi sürekli artacaktır. Kimse kimsenin milliyetine, kan durumuna, dinine, karışamayacaktır. Oturma, eğitim gibi temel yaşam gereksinimleri tamamıyla ücretsiz olacaktır. Sihir bakanı olmayacak, Britanya sihir dünyasının en tepesinde oylama ile seçilmiş bir Büyücü Meclisi olacaktır. Kararlar ana yasa dışına çıkılmadan çoğunluğun kararı ile alınacaktır. Bakanlığın diğer rütbeleri bu kurum tarafından atanacaktır. Parti kurmak yasaklanacaktır.

Mevcut Savaşlar:Britanyanın Tüm Düşmanları

Örgüt Üyeleri
Hogwarts Bölüğü
Kumandan:BoşHogsmade BölüğüSpinner's End Bölüğü


Diagon Bölüğü
Kumandan:Boş


Godric's Hallow Bölüğü


Londra BölüğüŞehit Kardeşlerimiz.
Buraya hiç yazmamak dileğiyle...
Her bölüğe bir kumandan alınacaktır.
Başvuru Formu:


Bulunacağınız Bölük:
Varsa Mevcut Boş Rütbe:
NOT:Her Bölüğe 5 Kişi Alınacakdır
2.NOT:Çeteye katılmak için II.Sınıf ve üzeri olmalısınız.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://deathly-hallows.yetkin-forum.com
Admin
Gryffindor
avatar

Mesaj Sayısı : 60
Kayıt tarihi : 22/08/13

MesajKonu: Geri: Çete Başvuruları   Ptsi Ağus. 26, 2013 12:18 pm

Blue Blood Örgütü Başvuruları


Bilgilendirme:
Örgütün adı Blue Blood, yani Asil Kan'dır. Tam doğru çeviri bu olduğundan bunu kullanıyoruz.


Uğruna Savaştığı Düşünce:

Asil kana sahip olanları hak ettiği yere, yani başa geçirmektir. Ama örgütün görüşüne göre asil kana sahip kişi ve safkan çok farklı şeylerdir. Örgütte korkak safkanlara ya da Voldemort düştükten sonra kaçarak saklananlar gibilerine yer yoktur. Aynı şekilde aydınlık tarafa katılarak masum rolü yapanlara da. Örgütün bir diğer amacı ise bulanıklara hak ettiği cezayı vermek ve muggle'ları birer köle haline getirmek.
Melezlerin Örgüte Katılışı İle İlgili:
rgütümüze sadece bu savaşta asla kaçmayacak safkanlar değil, aynı derecede cesur melezleri de alacağız. Ama öncelikle bir ritüelden geçmeliler. Muggle soyundan gelen aile bireylerinin tamamını öldürmelidir.
Kurgusal Olarak Önemli Nokta:
Örgütün lideri, yani Arthur Ellwood kimliğini gizliyor. Örgüt lideri iken bir maske takarak takma isim olan "Zero" ismini kullanıyor. Bu yüzden 'yapılacak özel kurgular' haricinde hiç kimse Zero'nun gerçek kimliğini bilemez.


Başvurular;
Ad&Soyad:
Ailenizin Muggle Soyunu Öldürdünüz mü?(Eğer melez iseniz cevap verin.):
Rp Puanı:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://deathly-hallows.yetkin-forum.com
Admin
Gryffindor
avatar

Mesaj Sayısı : 60
Kayıt tarihi : 22/08/13

MesajKonu: Geri: Çete Başvuruları   Ptsi Ağus. 26, 2013 12:25 pm

Phoenix Fellowship Örgütü


Yaşamayı ciddiye alacaksın, 
yani o derecede, öylesine ki, 
mesela, kolların bağlı arkadan, sırtın duvarda, 
yahut kocaman gözlüklerin, 
beyaz gömleğinle bir laboratuvarda 
insanlar için ölebileceksin, 
hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için, 
hem de hiç kimse seni buna zorlamamışken, 
hem de en güzel en gerçek şeyin 
yaşamak olduğunu bildiğin halde.


Tarihçe : 
Yıllardan 2045. 
Büyü dünyası yıllarca tüm dünyaya korku salan, adını söylerken bile tüyleri ürperten işlere imza atan Lord Voldemort’tan kurtulmuştu. Daha bir yaşındayken onun ölümcül lanetinden sağ kalarak kurtulan Harry Potter, yani seçilmiş kişi, cesaret timsali arkadaşlarıyla beraber insanlığın üstüne yığılan kara örtüyü kaldırmıştı. Acılar, katliamlar, kayıplar; korku, endişe, keder geride kalmıştı. Bu kanlı mücadelenin büyük kahramanları hayatlarına devam etmiş, karanlıkla lekelenmiş lanetli büyücü ve cadılar ise ya ölmüş ya da Azkaban’a hapsedilmişti. Her şey yolundaydı. Mücadelede önemli yer tutan organizasyon Zümrüdüanka Yoldaşlığı, lider değiştirerek varlığını sürdürüyordu. Ancak sadece ismen vardı hatta bu güçlü örgütün adı bile unutulmaya başlanmıştı. Büyü ve Muggle dünyası, karanlık tehditlerden kurtulmanın verdiği refahla, böyle bir örgüte ihtiyaç olmadığı kanısına varmaya başlamıştı. Özellikle örgüte önemli desteği olan büyük büyücü ve cadılar birer birer hayata veda ettikçe örgüte olan bağlılık azaldı. Çoğu kişinin anılarında saygıdeğer bir kuruluş olarak kaldı. 

Ancak dönemin bazı büyücü ve cadıları, aynı Lord Voldemort’un yıllarca ortada gözükmeyip gücünü toparlayınca arz-ı endam ettiği gibi, karanlığın tekrar doğacağına inanıyorlardı. Tedbiri elden bırakmama taraftarıydılar. Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nı devam ettirmeye çalıştılar ancak çabaları boşa çıktı. Bu nedenle gelecek tehlikelere karşı hazır olmak adına kendi örgütlerini kurma karar verdiler. Misyon ve vizyon olarak, Zümrüdüanka Yoldaşlığı’na aykırı düşünceler beslemiyorlardı. Bunu iyice belirtmek adına, örgüt ismini selefi olan örgütle benzer seçme yoluna gittiler. Uzun tartışmalar sonucu 17 Mart 2045 tarihinde, Phoenix Fellowship adıyla yeni aydınlık taraftarı örgüt kuruldu. İlk lider, örgütün fikir babası da olan Kieran Lomman Brody idi. Bay Brody’nin etrafında toplanan birkaç seçkin cadı ve büyücüyle beraber olası tehditlere karşı alınabilecek önlemler kararlaştırıldı. Örgütün amaçları belirlendi. 2047 yılında resmen işlevselliği başladı. Küçük bir grup olarak başlayan örgüt her yıl artan bir taleple üye alımına devam etti. Özellikle başta İngiltere olmak üzere tüm sihir dünyası yeni bir savaş tehlikesiyle kaynarken, böyle bir örgüte ihtiyaç ve destek arttı. 2060 yılında kurucu Brody, liderliği oğlu Gilroy Brody’ye devretti. Bir süre baba-oğul beraber sürdürdüler yöneticiliği her ne kadar resmi lider Gilroy olarak görünse de. 2063 yılında yakıcı bir Temmuz günü kurucu Brody hayatını kaybetti. Artık Gilroy yalnızdı. Ama o kısa zamanda babasından çok şey öğrenmişti ve bunları geliştirmeye kararlıydı. Bir yandan kendini geliştiriyor, bir yandan da öğrendiklerini, tecrübelerini oğluna öğretiyordu. 2067 yılında, Hogwarts’tan mezun olur olmaz varis Redmond Brody örgüte dahil edildi. Yetenekliydi, babası sayesinde daha da iyisi olacaktı. 2074 yılında Gilroy Brody, Phoenix Fellowship örgüt liderliğini 25 yaşındaki oğlu Redmond Brody’ye devretti. Beş yıl gibi gözükse de on bir yaşından beri bu örgütün içinde olan Redmond Brody, liderliğine devam etmektedir.


Amaçları :
&. Atalarının yadigârı Zümrüdüanka Yoldaşlığının ilkelerini birebir uygulayıp hayata geçirmek.
&. Büyü dünyasını içinde bulunduğu karanlık günlerden kurtarıp, aydınlık bir geleceğe ulaştırmak.
&. Voldemort’un amaçlarını günümüze uyarlayıp, sürdürmeye çalışanlarla mücadele etmek.
&. Muggle kan, melez kan, saf kan ayrımından oluşan hiyerarşik düzeni sonlandırmak.
&. İster Muggle ister büyücü/cadı olsun, insan haklarını ihlal edecek her türlü yönetime karşı çıkmak.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://deathly-hallows.yetkin-forum.com
Admin
Gryffindor
avatar

Mesaj Sayısı : 60
Kayıt tarihi : 22/08/13

MesajKonu: Geri: Çete Başvuruları   Ptsi Ağus. 26, 2013 12:28 pm

Aberforth'un Ordusu
Kuruluş Amacı:
Bu çete'den ziyade grup olarak hareket eden "Aberforth'un Ordusu", kendilerini korumayı öğrenmeyi amaçlayan, karanlık sanatlarda saldırı ve savunma yöntemlerini en iyi şekilde kullanmayı öğretmeyi amaçlamaktadır. Teorik yerine uygulamalı dersler ön plandadır. Amaç, Sihir Bakanlığı'na özel görevlerle darbe vurarak, kendilerininde burada olduğunu ve bir söz hakları olduğunu göstermektir. Eğitim / Eğitmen:

Eğitim, "İhtiyaç Odası"nda verilmektedir ve neredeyse tüm zorlu koşullar yaratılmaktadır. Eğitim almaya gelen/gelecek öğrencilerin bizzat Admin  ile iletişime geçmesi gerekir ki eğitmen de kendisidir. 


Kimler Gelebilir?

Her binadan öğrenci bu çalışmalara katılabilir. Tabii ki, her binanın dersleri farklı saatte olacak lakin aynı çalışmaları yapacaklardır.
Uygulamalar Nasıl ve Nerede Yapılacaktır?
Uygulamar, binalar arası yarışma şeklinde olacaktır. Her binadan 5 farklı öğrenci bu yarışmaya hak kazanabilmektedir. Yapılacak yer ise "Düello Salonu"dur.Kurgu:

Sihir ve Muggle Dünyası'nda bir sürü çete kurulmaktadır ve bunların beş tanesi en çok faaliyet gösterenleridir. "Hogwarts Savaşı" sonrası en yüksek düzeyde önlemler kullanılmaya başlanmış ve kendi öğrencilerini bu çetelere karşı koruma altına almıştır. Lakin Admin öğrencilerini dışarıda ki hayatta kendilerini korumayı öğretmen amacıyla, gelecekte çetelerin baş belası olacak bu grubu açmıştır. Arada Seherbazların da katılımlarıyla zevkli ve eğlenceli dersler olur. Ayrıca haftanın en iyi beş öğrencisiyle, Profesör Admin özel görevlere çıkmaya başlar. Görevler, bakanlıktan gizli olarak ve sadece Admin'in  bilgisi dahilinde yapılmaktadır. Ne zaman, ne şekilde görev çıkacağını kmse bilmez.
Seherbazlar:
Öğrenciler:

En düşük rp puanı 85 dir 


Başvuru için;


Ad - Soyad:
RP Puanı:
Aberforth'un Ordusu'na katıldığı ilk günü anlatan kısa bir rp:Bu ordu özel bir ordu olduğu için IV.Sınıf ve üstü girebilir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://deathly-hallows.yetkin-forum.com
 
Çete Başvuruları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Deathly Hallows :: Belirsizlik Vadisi-
Buraya geçin: